Šéfkuchař Jaroslav Sapík bude v Prostřeno! okouzlen opravdu pozoruhodnou kombinací

Šéfkuchař Khanh Ta se s vietnamskou kuchyní důkladně seznámil během stáže v Culinary Arts School v Saigonu a během práce v rodinných Hanojských bistrech.

REPRÍZA Páteční hostitel Khanh Ta vaří skvěle a jeho restaurace Taro má renomé mezi gurmány. Obstojí ale také před dalšími profíky?

Jaroslav Sapík se například přizná k tomu, že kdyby mu před dvaceti lety kdokoliv nabídl vepřové s melounem, dostal by přes hubu. Ovšem Khahn Ta si právě za tuto kombinaci vyslouží pochvalu.

Podívejte se na reakci pana Sapíka na videu:

Zdeněk Pohlreich se mladého kuchaře snaží, jak jinak, pořádně rozhodit. Tvrdí, že bude strhávat body za hlemýždí tempo, a také nadhodí, že by měl mezi večeří a snídaní alespoň malou pauzu… Václav Frič se Khahn Ta zastává, protože právě tyto řeči prý znervózňují nejvíc.

Podívejte se, jak se Zdeněk snaží Khanha rozhodit:

Asi za odměnu si pak Fričoun může vyzkoušet přípravu vietnamských knedlíčků. Prý kdyby jich udělal ještě 500 dostane to do ruky.

Podívejte se. jak Václav Frič dělá vietnamské knedlíčky:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.