Seriály a filmy

1. dubna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Simona z Prostřeno! sází na českou klasiku. Pochutnají si hosté na kačerovi?

V pátečním Prostřeno! si Simony hosté pochutnají na české klasice. Budou se hosté olizovat až za ušima?

V pátek už bude menu běžné. Simona si dá záležet. Kačírek s knedlíkem a zelím. Jak se v solárku kačírek vybarví? Evidentně skvěle.

Podívejte se, jak Simona pečlivě připraví kačera:

Hosté si pochvalují, jen Simona se přizná, že je velmi unavená. Což přizná během soutěže málokdo. Odměnou jí bude žádost o přídavek.

Podívejte se, jak Simona zaboduje:

Invalidní důchodkyně Simona se do soutěže přihlásila sama, protože chce zjistit, jestli se za svůj život opravdu naučila vařit. Simona má dobré srdce. Kdysi pracovala v hospicové péči, a jakmile to půjde, zase by se ke své profesi ráda vrátila. Kromě rodiny miluje labradorku Andulku. Spolu s ní a se synem tráví hodně času venku – a jak říká, sází na kvalitní českou kuchyni. Ráda připravuje omáčky, knedlíky, pečená masa a různá jednoduchá jídla. Má ráda pečení. Mezi její oblíbená jídla patří řízky, bramboráčky, svíčková omáčka, steaky, kachna a kuře. Nejvíc si pochutná na svíčkové na smetaně s knedlíkem.

V životě se řídí mottem: „Život je dar – žij s radostí a pomáhej druhým.“ Bude toto motto fungovat také v pátek, během jejích příprav? Nakonec – jak to všechno dopadne, uvidíte už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.