Seriály a filmy

8. listopadu 2021 04:00

Aneta Gretzová

Šmejdění bez zábran, intriky a otázky na tělo již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! (61) - upoutávka

Tři ženy a dva muži. Tedy ženy v mírné převaze a záleží na tom, jak se k plotně postaví muži a zda se nechají převálcovat nebo jestli to vše bude úplně jinak. Servírovaná menu budou různorodá. Od jídel s nádechem Orientu přes italské dobroty až k české klasice.

Moravskoslezští kuchaři zkrátka předvedou, co v kuchyni dovedou. A že toho bude hodně! Koho zaujme národní kuchyně? Komu zachutnají dobroty z ciziny? A kdo se bude věnovat výhradně jídlu, kdo taktice? A kdo zvládne připravit úkol týdne, kterým bude příprava kachničky? Kdo jako první odhalí, že se jedná o něco navíc? Prostřeno! tohoto týdne bude plné výzev i překvapení.

Pondělí: Jiří(34) se živí jako mechanik a vaření je jeho velkým koníčkem.

Do pořadu se přihlásil sám, protože by rád vyzkoušel nová jídla. Pokud by vyhrál, tak by peníze odložil na nový dům. Toto menu si vybral, protože se skládá z jídel, která mu chutnají. Jako zábavu si pro své hosty připraví hádání českých filmů. Je poměrně akční a uvidíme, jakou akci předvede ve své kuchyni. Jak se popasuje s úkolem týdne a bude mít chuť vše vzdát, nebo se o každý bod opravdu porve? Sledujte už v pondělí, jak tohle dopadne!

Úterý: Nezaměstnaná Ivana (32) žije se svým synem a rozhodla se, že se o kuchařskou čest utká i proto, aby si pořídili nová kola.

Jak se jí podaří splnit předsevzetí? Společně se synem sportují, jezdí na kole, chodí po horách, malují a užívají si život. Do pořadu se přihlásila sama, protože ji zajímá reakce lidí na její stolování a jídlo. Dalším lákadlem je pro ni možnost výhry, jak již bylo zmíněno. Ivana se považuje za usměvavou a milou, jediné, co by v životě nesnědla, jsou dršťky. Tak snad je nikdo podávat nebude. Těší se na výhru, nové zkušenosti a možnost účinkovat v televizním pořadu. Už v úterý zjistíme, jak se jí bude dařit.

Středa: Studentka Elizabeth Jane (17) studuje prvním rokem obor kuchař-číšník.

Brigádně zatím pracovala jako servírka a jako pomocná kuchařka. Žije s rodiči. Do pořadu se přihlásila sama. Bere to jako novou zkušenost. Pokud by vyhrála, tak by se pokusila udělat někomu kolem sebe radost. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru „Probuď v sobě básníka“– každý bude mít pět minut na složení básničky z náhodně vyslovených tří slov. Vařit bude oblíbená jídla své maminky, která je pro ni inspirací a motivací ve zlepšování sama sebe a svého kuchařského umění. Jak se jí ale podaří úkol týdne a opravdu si zvolila šťastnou kombinaci jídel? To uvidíte už ve středu, tak se dívejte!

Čtvrtek: Hutník Filip (28) je už zasloužilým tatínkem.

Do pořadu ho přihlásila jeho přítelkyně, nejspíš proto, že umí dobře vařit. Pokud by vyhrál, tak by vzal rodinu na dovolenou. Tato jídla si vybral, protože je má rád. Předkrm mu chutná, polévka je doma pro ně sváteční nedělní, roládu zatím dělal jen dvakrát a doufá, že se mu podaří. Dezert je vzpomínka na dětství – je to maminčin recept. Ocení jeho s láskou poskládané menu hosté, nebo budou mít na jeho kulinářské schopnosti jiný názor než jeho rodina? To sledujte už ve čtvrtek.

Pátek: Podnikatelka Martina (34) vaří hlavně pro manžela a syna.

Do pořadu se přihlásila podruhé a chce zkusit své štěstí ještě jednou. Účinkovala v Prostřeno! před sedmi a půl lety. Tentokrát by ráda vyhrála. Výhru by použila na rekonstrukci bytu. Jako zábavu chce připravit hledání věcí po zahradě. Toto menu si vybrala, protože chutná celé rodině. Jen dezert bude připravovat poprvé, protože její rodina není moc na sladké. Sama o sobě tvrdí, že je ctižádostivá puntičkářka. Hodně času tráví v práci a považuje se za workoholičku. Je tedy jasné, že během svého večera bude chtít mít vše dokonalé. Jak se jí to povede, zjistíte už v pátek. Sledujte, jak celý týden dopadne…

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.