Seriály a filmy

28. června 2017 19:00

Prostřeno! Spaní v rakvi, slepice Babiš v bytě v centru města! Tím to teprve začíná!

Karel - vizitka - Prostřeno!

Ajťák Karel (28) spí v rakvi, v bytě chová slepici, ve vaně plavou rybičky, ve sklepě má sadomasochistický koutek, tam se ale nikdo neodváží. Tourettův syndrom se mu spustil poté, co ho nakopl pštros.

REPRÍZA Do pořadu se Karel přihlásil sám, protože „chce dokázat, že lidé z IT oboru nejsou automaticky podivíni a zaslouží si stejný přístup jako ostatní“. Ve čtvrtek vstoupí na scénu silný hráč Viktor, jeho těhotná žena Linda se necítí dobře a zůstala doma. Viktor je suverén a lépe si rozumí s Pavlem než s Amosem. Byt v centru Prahy, kde žije Karel se svou slepicí, hosty v mnohém šokuje. Karel spí prý kvůli bolestem zad v rakvi. Pavel si to chce taky vyzkoušet, přiklopí víko a ve svém obleku i botách v rakvi skoro zůstane.

Pavel zůstal v rakvi

Víko se zaklaplo a nejde otevřít jinak než hrubým násilím. Hostitel má v pokoji také urny. Prozradí, že kromě svého syndromu, který ho nutí nekontrolovaně klít a sprostě nadávat, má další zdravotní neduhy. Ve vaně má rybičky, které by mu měly pomoci s jeho lupénkou, ale všechno to hostům dávkuje postupně. Karel je po Lindě zatím určitě nejlepší kuchař. Vařit umí a jeho francouzská cibulačka, hovězí plátek s pepřovou omáčkou a gratinovanými bramborami a žemlovka podle babiččina receptu jsou asi chutná jídla. Viktor ale nejí a vypadá to jako součást rodinné taktiky, jídlo kritizuje i Pavel, který toho ovšem sám jako kuchař moc nepředvedl. Oba pánové si notují a ještě se do rozrušeného hostitele, který by nejradši ulevil svému hromadícímu se vzteku, pořád strefují a Karla posílají do blázince.

Hádka

Ať radši odejdou, přeje si už hostitel, se kterým má soucit Jana i Amos. Amos se radši do bytu za Karlem ještě vrátí, ten už ale mezitím stačil zdemolovat část zařízení včetně obrazovky, dokonce mrštil o zeď i svým nepostradatelným sluchátkem…

Šmejdění u Karla

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!