Prostřeno! Terezie používá na kovovou zátku vývrtku!

Otvírání vína - Prostřeno!

Terezie (28) je vzácně normální nutriční terapeutka a v úterý chce, aby jejím hostům hlavně chutnalo.

Druhá hostitelka, sympatická mladá žena, pozve své hosty do malé garsonky v Praze, kde bude jejím soupeřům poněkud těsno. Může za to horko a málo metrů čtverečních, jinak je ale atmosféra uvolněná a večer ještě zábavnější než včera u Luboše. Lektorka angličtiny a nutriční terapeutka dbá na správný životní styl, ale na druhou stranu to se zdravou stravou nijak nepřehání, to prý si raději dá více do těla. Potvrdí to při svém vaření, dokonce použije i glutamát v polévkovém koření. Svoji večeři začne celkem netypicky pizzou ze dvou druhů vlastních těst, pokračuje bramborovým krémem, což je polévka, na kterou se nikdo moc netěšil a nic zvláštního od ní nečekal, je to ale příjemné překvapení, Miluše si dokonce řekne o recept a Richard prý už bude vařit jen tuhle „luxusní“ bramboračku.

Terezie už se chtěla přihlásit dlouho

Ani kuře na hlavní chod není přehnaně dietní. Žádný prsní plátek, ale křupavé kuřátko upečené na tymiánovém másle a s opečeným bramborem a zelenými fazolkami na cibuli a slanině. Nejméně kalorií má asi fitness jablečný koláč, ten se ale povede až na druhý pokus. Proč? Hostitelka si při pečení odskočí nakoupit, a to se, jak víme, nemá dělat. Komu bude vláčný moučník chutnat nejvíce? S jídlem souvisí i hravá zábava a hostitelka stihne také úkol týdne. Přizná se Luboš k tomu, že se na svůj pohár včera vykašlal?

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Terezii bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek