Seriály a filmy

13. ledna 2015 14:00

Martina Čerňanská

Prostřeno! Ti nejlepší z nejlepších! Část II.

Za týden je tu nová, už 11. řada oblíbeného kulinárního pořadu Prostřeno! A my vám právě teď přinášíme slibovanou 2. část těch nejlepších z nejlepších, kteří v minulém roce soutěžili a bojovali o výhru. A kdo se dostal na tzv. bednu?

Na pomyslném 3. místě se umístila slečna Michaela. Vzpomínáte? Na začátku vše probíhalo v pořádku. Její menu vypadalo na první pohled jednoduše, ale proč ne. Jako předkrm připravila variaci na slavné italské Caprese, dále servírovala polévku s játrovými knedlíčky a domácími nudlemi, hlavním chodem byla plněná kuřecí kapsa a jako dezert připravila Zakysánek.

Mladá maminka působila na ostatní hodně zakřiknutě, ale brzy zjistili, že se spletli! Michalea se stala „legendární" díky konfliktům se svou spoluhráčkou Věrou. A že jich bylo! Míša Věrce vyčítala chlupy v jídle a také zkritizovala její oblečení. A Věra jí to pak dala pořádně „sežrat". Okomentovala úplně vše: špinavé skleničky, studené jídlo, špatně prostřený stůl i Míšino vystupování. Michaela se ale držela a nedala si nic líbit. Ostatně, podívejte se sami:

Na 2. místě se umístila paní Alena z Horního Slavkova. Tam bylo naopak všechno špatně hned od začátku. Už ve svém medailonku uvedla, že se postará o to, aby vyhrála. Schválně bodovala nízko a doufala, že ostatní ocení její menu a ona zvítězí. Pokud jste našimi pravidelnými diváky, tak jistě víte, že její taktika nezafungovala.

Její soutěžní menu neznělo špatně, ale výsledek takový bohužel byl: sardinková pomazánka nikomu nechutnala, následovala hanácká polévka, která na ostatní působila, že ji Alena uvařila ze zbytků, co doma našla. Jako hlavní chod se podávaly vepřové nudličky s rýží, ty už skoro nikdo nejedl a vše zakončil dezert v podobě smetanového pokušení s kokosem.

Ovšem nejhorší bylo její chování! Na jedné návštěvě si lehla a usnula, jindy zase bez dovolení odešla do kuchyně hostitele a připravila si sama něco k jídlu. Dokonce u stolu vyprávěla sprosté vtipy, ze kterých byli všichni v rozpacích. Nakonec se přiznala, že schválně boduje nízko a tím chce dosáhnout na výhru.

Připomeňte si tento neuvěřitelný večer s paní Alenou:

A vítězem naší soutěže se stává... Darja Zajčenko! Tahle mladá krasobruslařka nám prakticky zbourala diskuzní fórum:) Její záchvaty smíchu vstoupily do dějin pořadu. Všechny pohromadě je najdete přímo zde.

Diváky i soutěžící překvapila už svým bydlením.Tedy vlastně domem jejích rodičů. Luxusní interiér byl ve velmi honosném stylu. I její pokoj vypadal jako pokoj princezny.

Při čtení úkolu týdne přišel první smích a ten už nás provázel celým dílem až do konce. Její přepočítávání jednotek u ingrediencí nemělo chybu:)

Darjina živelnost prakticky zastínila menu, které připravila. A to byla možná trochu škoda, protože rozhodně nebylo špatné: kuřecí salát s patizonovými placičkami, boršč – typická polévka z jejího rodného kraje –, hovězí rolky na červeném víně a vše završil Nastěnčin sen, který se jmenuje podle Darjiny sestry.

Podívejte se na celou epizodu s Darjou:

Tak tyto dámy jsou, podle reakcí a počtu příspěvků v naší diskuzi, nejzajímavějšími soutěžícími Prostřena! roku 2014.

Kdo další se dostal do šestice těch nej, najdete v našem předchozím článku:

A takový byl loňský rok v Prostřenu! Byl plný dobrého jídla a pití, poznali jsme spoustu skvělých hostitelů a podívali jsme se do mnoha domácností. Zažili jsme ale i chvíle, kdy se ne vše povedlo tak, jak mělo. Nebyla nouze o emoce, ať už to byl pláč, smích, radost, či dokonce nenávist. Ale to vše k tomu prostě patří, bez toho by to nebylo naše oblíbené Prostřeno!

A už 19. ledna se můžete těšit na nové premiérové díly, které budou nabité vším tím, co máte na Prostřenu! rádi. Hned v úvodu se vám představí 4 muži a 1 žena. A abyste věděli, na co se můžete těšit, představujeme vám právě teď první soutěžící 11. série:

Podobné články

Autor. Martina Čerňanská

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.