Tomáš z Prostřeno! se u stolu svěří se svým životním příběhem

Tomáš z Prostřeno! uvaří excelentní menu, nehledě na svůj handicap. Se svým osudem se mu podařilo se dobře vyrovnat – nedělá mu problém se o svůj životní příběh podělit.

V úterý se k plotně postaví Tomáš neboli Gerd. Nad plnými talíři se svěří, jak přišel o nohu. Ostatní to totiž dost zajímá.

Gerd vypráví, co stojí za jeho handikepem. Podívejte se:

Jenže jak se vaří s handicapem? Jak to Gerd zvládne a pomůže mu hodná sousedka? Gerdovo menu není vůbec jednoduché. Blanka pije u Gerda zálivku z talíře a zdá se, že to ostatním nevadí. Nebo ano?

Blanka se neudrží a vylíže talíř. Podívejte se:

Invalidní důchodce Tomáš (40) se statečně pere s osudem a je rozhodnutý si Prostřeno! užít. Žije sám – nemá ženu ani děti. Do pořadu ho přihlásily manželky kamarádů, protože velmi rád vaří. Pokud by vyhrál, tak by peníze investoval do zlata. Jako zábavu si připraví výrobu domácích klobás. Tato jídla si vybral, protože vypadají dobře pro oko a jsou chutná.

Extrovertní paličák Tomáš jde do soutěže po hlavě, rozhodnutý vyhrát. Vše zvládá na jedničku – a kolik mu za jeho snahu hosté nadělí bodů? Sledujte už v úterý!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.