Prostřeno! Tomášova zábava je snem všech klůků!

Tomášovi (30) se lepí smůla na paty, chvíli nefunguje elektrika, na jídlo se čeká a připálí se. Vyjde mu ale popelářská zábava, sen kluků malých i velkých…

V patře menšího domu žije na venkově Tomáš, který se vyučil jako automechanik a dnes pracuje v Třineckých železárnách. Je už dvojnásobným tatínkem a doma nevaří. Prý to zkoušel jen párkrát v životě – a na jeho večeři je to znát. Navíc má docela smůlu, během jeho vaření chvíli nejde elektrický proud, což už tak zpožděného hostitele zdrží ještě víc a na klidu mu to nepřidá. U svého bytu má velkou terasu, kterou využije na grilování. Mohl by to být velký úspěch, jenže přestávky a zmatky způsobí, že Tomáš maso zabalené v alobalu připálí a vepřové poněkud vyschne. Naopak americké brambory dá do trouby pozdě, proto se déle čeká. Čekání poznamená celý večer, soupeři jsou ale docela tolerantní, asi se dobře baví, mužská společnost je každý den stmelenější.

Popeláři

Bez internetu by dnes nikdo nedal ani ránu, i první recept na zapečené chlebíčky si hostitel našel na internetu. Z chovu ze sousední vesnice pochází maso na polévku, uzená polévka s domácími nudlemi chutná nejvíce Hanksovi, to je ale celkem vděčný strávník. Po připáleném hlavním chodu, který byl k hostitelově škodě lépe vymyšlený než vyrobený, by měly na stůl přijít palačinky. Starší, druhý Tomáš se už těší, jenže palačinek je nakonec málo, protože hostitel podcenil množství potřebného těsta. A přitom Hanks by si dal tak rád nášup! Snědl by palačinek prý klidně deset, na rozdíl od předkrmu, který skoro celý nechal… Ale stejně má dobrou náladu, protože i Tomášova zábava je další splněný klukovský sen. Pánové si budou hrát na popeláře s opravdovým popelářským vozem!

Hanks nesnědl polévku

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.