Třetí vývar týdne a technické problémy dnes v Prostřeno!

Babička Monika (48) vaří v Prostřeno! díky dceři, která ji přihlásila.

Je pravdou, že vaří tak dobře, jak si její dcera myslí, nebo dojde ke katastrofě? Všichni účastníci soutěže jsou už napjatí, jak to celé dopadne, takže páteční večer se ponese ve zrychleném duchu. Šup šup, už abychom seděli nad pokličkami.

Podívejte se, s jakým problémem se bude muset Monika vypořádat:

Monika si své chvíle slávy vzít nenechá a pro své hosty připraví vymazlené menu plné dobrot. Jenže má třetí vývar v týdnu vůbec šanci na úspěch? A jak si Monika poradí s úkolem týdne? Dá avokádo k hlavnímu chodu, předkrmu, nebo na něj pro jistotu zapomene?

Lukáš ukáže, jak poskládat slavnostní ubrousek, podívejte se na videu:

Pravdou je, že díky svému nadhledu propluje mnoha rizikovými situacemi bez ztráty kytičky. Ovšem bude to stačit na výhru? A jak naladěni jsou její spolubojovníci? Sledujte už v pátek!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.