Tři týdny po otravě: Natáčení Prostřena pokračuje. Přijde i Pavel?

Finanční problémy - Prostřeno!

U Šárky (46) se přerušené natáčení rozběhne nanovo. Uslyšíme hostitelčin neveselý životní příběh a Pavlovo vysvětlování.

Uběhlo pár týdnů, než se hosté zotavili z následků středeční večeře u Pavla. Chtějí se vůbec ještě sejít a pokračovat v natáčení? Prý ano, na tom se shodnou, takže se jede dál podle plánu. Ve čtvrtek by se všichni měli sejít u Šárky, které se mezitím změnil život. Bohužel, k horšímu… Nepracuje a přišla o dítě, které měla v pěstounské péči, takže ve svém skromném bytě teď žije jen s vlastní čtrnáctiletou dcerou. Po svěřené dívce se jí prý moc stýská, ale na druhou stranu to bere docela srdnatě. Má finanční problémy, dokonce držela přes víkend půst nejen kvůli zdraví, ale prostě jí na jídlo scházely peníze. Paradoxně z toho, že hraje na city ostatních, ji obviňuje Lucie, která se sama neváhala podělit o svůj neveselý životní příběh.

Setkání po čase

Dorazí ve čtvrtek i Pavel? Přijde opět bos a jako poslední, ale nese květiny, aby se dámám omluvil. Hostitelka je šťastná, vždyť kytku už nedostala ani nepamatuje, ale Lucie se na Pavla stále zlobí a květy odmítne. Proč? V nemocnici jí sdělili šokující informace. Opravdu si myslí, že jí chtěl Pavel úmyslně ublížit? Může za její kolaps skutečně etiopské chilli? A co o celé prekérní situaci soudí ostatní? Každopádně chtějí slyšet pravdu!

Jak to bylo?

Ale než dojde místo zábavy na tvrdou debatu s Pavlem, účastníky čeká překvapivě dobrá večeře. Šárka v kuchyni sice místy bojuje, protože jí chybí třeba škrbka nebo šlehač, ale nakonec si docela poradí. Předkrm je jednoduchý, dva toustíky s různými sýrovými pomazánkami. Hosté si pak opravdu pochutnají na dobré kuřecí polévce, která má všechno, co má mít, včetně dobré zavářky, a především na kuřecích řízcích se šťouchanými brambory. Jsou v nadýchaném pivním těstíčku a se salátkem. Poslední nepečený medovník je spíš průměrný, ale přes Šárčin neveselý životní příběh a Pavlovo vysvětlování obsahuje sladká tečka i jeden humorný prvek. Jako úkol týdne Šárka podává cukroví – Pavlovy koule!

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Šárce bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek