Seriály a filmy

6. března 2015 09:00

Martina Čerňanská

Prostřeno! Ty nejlepší recepty na kuře z Prima FRESH

Kuře patří mezi stálici v nejedné české kuchyni. Lze ho připravit na nepřeberné množství způsobů, oproti červenému masu je rychlejší na přípravu a chutná téměř všem včetně dětí.

V jarním čísle časopisu Prima FRESH, které vychází ve středu 11. března, najdete 75 receptů svěžích receptů a 8 z nich je věnováno právě přípravě kuřete. Můžete se těšit na stehýnka s bylinkovým máslem, které je netradičně vetřené pod kůži. Recept na závitky s pestem najdete hned před lehce orientálními kuřecími kousky v kokosu. Pokud rádi pečete kuře v celku, i pro vás máme tip - připravte ho tentokrát s citronem a česnekem. Coq au Ryzlink, to je variace na kohouta na víně a pikantní křidýlka teriyaki potěší všechny ty, kteří mají rádi ostrá jídla. Kuře na medu s hořčicí vás překvapí netradiční chutí a ani na milovníky polévek jsme nezapomněli - kuřecí polévka po thajsku plná křupavé zeleniny, masa a voňavého koření.

A než bude nové číslo časopisu Prima FRESH na stáncích, vybrali jsem pro vás 4 top kuřecí recepty z webu Prima FRESH:

Inspiraci pro vaše jarní vaření najdete v novém čísle časopisu Prima FRESH, ve kterém najdete 75 svěžích receptů! V prodeji od 11. března:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.