Učitel Lukáš bude ve svém živlu! Hosty v Prostřeno! nařkne z opisování

Učitel Lukáš (36) má práce nad hlavu a také spoustu starostí s doděláváním restů na novém domečku.

Peníze by se tedy hodily. Bude právě jeho menu tím vítězným? Lukáš s manželkou mají dva syny (5 let a 3 roky) a žijí v novém domečku, kam se nedávno přestěhovali. Zatím se život nese v duchu dodělávání domu a zahrady.

Lukášova zábava nebude zábavná uplně pro všechny, podívejte se na videu:

Poprvé se přihlásil sám, protože rád vaří a chtěl si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to bude. Teď byl moc rád za nabídku jít do speciálního týdne, protože už uvažoval nad tím, že by se zkusil přihlásit podruhé. Minule ho natáčení moc bavilo a celý týden si užil.

Pokud by vyhrál, tak by peníze investoval do plotu kolem domu. Dojde tedy na jeho realizaci? Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.