Seriály a filmy

8. dubna 2021 19:00

Aneta Gretzová

V pátečním Prostřeno! zavítáme na zámek. Dozvíme se recept na šťastné manželství, i to, že se tahle parta rozhodně nevidí naposled!

Závěrečný díl velikonočního speciálu Prostřeno! bude pohádkový. Ať už díky vkusně zrekonstruovaným prostorám zámečku, nebo přátelské atmosféře mezi soutěžícími.

V pátek své dovednosti předvede Michaela. A rovnou probere, s manželem za zády, co je receptem na šťastné manželství. Třeba to, že vyhrožuje manželovi vraždou, když jí špatně nastaví teplotu na plotně.

Podívejte se, jak to u Michaely doma harmonicky jiskří:

Míša bydlí na zámku. Hosté jsou překvapeni, ovšem ne prostorem, spíš tím, že se Míša přizná, že měla během příprav v kuchyni pomocníky.

Podívejte se na přivítání u Michaely:

Jako bonus navíc zjistíte, že tahle parta si opravdu sedla. Vymění si telefonní čísla a dohodnou se, že budou v Prostřeno! dál pokračovat. S pozitivními vzpomínkami v duši. Poslechněte si přiznání, jaké dojmy si soutěžící z tohoto týdne od stolu odnášejí.

Podívejte se na milé zakončení týdne:

Dalším bonusem je debata mezi manželi. Jsou na vesnici víc potřeba nové gumáky, nebo kabelka? To je, oč v debatě běží. A také o soulad mezi partnery.

Vyhrají to gumáky, nebo kabelka? Podívejte se:

Jednatelka rodinné firmy Michaela ráda vaří, a proto výzvu vařit ve speciálu pořadu Prostřeno! ráda přijala. O Velikonocích tradičně barví vajíčka, chystají výslužky pro koledníky, zdobí domácnost kraslicemi a zelenými větvičkami. S rodinou chystají společné obědy a navštěvují se. Na stole nesmí chybět jídla spojená s jarem a probuzením přírody – spousta zelených salátů, bylinek, pokrmy z vajec, mladá masa a další pochoutky. V životě se řídí mottem: „Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.“ Bude se tohoto držet také v pátek, během svých hostitelských příprav? Nakonec – jak to všechno dopadne, uvidíte už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.