Seriály a filmy

7. listopadu 2016 07:01

Prostřeno! V pondělí vaří Hana a Jiří Krampolovi!

Znají se od vidění, ale osobně se všichni asi ještě nepotkali. Prostřeno! tentokrát proběhne ve velmi speciálním složení.

U jednoho stolu usednou hvězdy ze světa filmu, televize, ale i bulváru. Co se stane, až se sejde herec Jiří Krampol a jeho manželka Hana, „Vyvolená“ Regina Agia, kontroverzní ochránce žen Zdenek Macura, renesanční umělec Zdeněk Podhůrský a člověk, který hýbe světem bulváru, hodně o něm ví a nebojí se zeptat – Pavel Novotný? Všechno bude jako obvykle – hraje se o 50 tisíc korun i hostitelskou čest. Prvními hostiteli jsou manželé Krampolovi. Jiří je známý herec a bavič, Hanka, původně učitelka v mateřské školce, je Jirkovou čtvrtou ženou. Společně žijí v centru Prahy se psem Žanetkou. Uvidíte už v pondělí, 7. listopadu v 17.55 na Primě.

Regina se stydí jíst

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.