Seriály a filmy

7. listopadu 2016 07:01

Prostřeno! V pondělí vaří Hana a Jiří Krampolovi!

Znají se od vidění, ale osobně se všichni asi ještě nepotkali. Prostřeno! tentokrát proběhne ve velmi speciálním složení.

U jednoho stolu usednou hvězdy ze světa filmu, televize, ale i bulváru. Co se stane, až se sejde herec Jiří Krampol a jeho manželka Hana, „Vyvolená“ Regina Agia, kontroverzní ochránce žen Zdenek Macura, renesanční umělec Zdeněk Podhůrský a člověk, který hýbe světem bulváru, hodně o něm ví a nebojí se zeptat – Pavel Novotný? Všechno bude jako obvykle – hraje se o 50 tisíc korun i hostitelskou čest. Prvními hostiteli jsou manželé Krampolovi. Jiří je známý herec a bavič, Hanka, původně učitelka v mateřské školce, je Jirkovou čtvrtou ženou. Společně žijí v centru Prahy se psem Žanetkou. Uvidíte už v pondělí, 7. listopadu v 17.55 na Primě.

Regina se stydí jíst

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.