V Prostřeno! je sám Tom Hanks!

Kamioňák Jakub (33) je chlap jako hora, který má doma kamennou postel, a ani on se nebojí knedlíků. Navaří, pobaví s hasičskou stříkačkou a všem vytře zrak.

Druhý hostitel má rád maso, pořádnou českou kuchyni a přiznává, že za tu dobu, co je ženatým otcem dvou dětí, docela přibral. Snaží se ale sportovat, i když času je málo. Vařit umí, je to vyučený kuchař, ale nikdy se vaření profesionálně nevěnoval. Manželce chce ale připomenout, jak dobře to umí. Nervózní není, protože jako profesionální řidič je zvyklý řešit hodně vypjaté situace, tak úterní večeři ve svém hezkém domově bere spíš jako zábavu, soutěž a šanci na výhru. Vždyť peníze se v rodinném domě vždycky hodí... A navíc, protože pánové se k němu trousí jako švábi na pivo, hostitel si díky jejich zpoždění stihne v klidu připravit nejen všechny chody, ale i úkol týdne, který si rádi zakousnou, zatímco čekají na Tomáše a Dominika.

Tom Hanks

„Slezská kapsička“ je plněný předkrm z listového těsta se zelím a klobásou, který je předehrou k poctivé polévce ze slepice, co prý ještě nedávno běhala po dvoře. Zlatým hřebem mnohem uvolněnější hostiny než včera je svíčková s karlovarským knedlíkem, která se hostiteli moc povede, ovace u stolu jsou upřímné. A výborně dopadne i „čokoládová tečka“, velmi podobná včerejšímu moučníku, ale prý „pokud byl ten Dominikův dobrý, tak Kubův je vynikající“.

Mokré kalhoty

No a zábava s hasičskou stříkačkou, což je další Jakubův koníček, to je přesně něco pro velké kluky. Nadšený Hanks se u hry tak zmáčí, že se musí převléknout do hostitelových suchých kalhot, ovšem v těch plave, protože Jakub je obr. Zábavná zábava tak měla ještě škodolibě zábavnou dohru…

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.