Seriály a filmy

25. dubna 2021 10:00

Aneta Gretzová

Vášnivá rybářka, reparát, otec na mateřské a mnohem víc již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Jak to půjde soutěžícím tohoto týdne u plotny? Kde se stane chyba a kdo si neporadí s úkolem týdne?

Objeví se mezi nimi nějaký taktik, nebo celý soutěžní týden proběhne na pohodu? Tři ženy a dva muži se, kromě jiného, budou muset poprat s úkolem týdne, kterým je tentokrát příprava pokrmu ze slaniny. Jak ji zakomponují do menu? Nebo bude podávána samostatně k přípitku? To je, oč tu běží. Také o to, kdo slaninu jako úkol týdne rozpozná. Kdo se na jeho přípravu vykašle, a kdo jej vymazlí k dokonalosti?

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Řidič Roman (35) si chce dát v Prostřeno! reparát.

Účinkoval před necelými třemi lety, vařil mnoho chodů a moc se mu jeho večer nepovedl. Pokud by vyhrál, tak by vzal rodinu na dovolenou, tedy jen co to bude možné. Menu sestavil z jídel, která chutnají jeho rodině. Jako zábavu si pro své hosty připraví vystoupení železného Zekona. Komu zachutnají opravné recepty soutěžícího Romana a kdo bude zklamaný nejen z jídla, ale také ze zábavy? Sledujte už v pondělí!

Úterý: Prodavačka Vlaďka (49) se nebojí riskovat.

A chce si vyzkoušet, jaké to je být v Prostřeno! a vařit před kamerami. Má syna, který už ale žije sám, přesto prohlašuje, že ráda vaří pro rodinu, která její umění oceňuje. Vymyslí i společenskou hru, která ostatní bavit bude, i když se zpočátku moc tvářit nebudou. Ovšem úkol si zvolila nemalý. Vyhrát chce se svíčkovou omáčkou, kterou má každý rád trochu jinak. Sledujte už v úterý, jak to dopadne!

Středa: Maminka na mateřské dovolené Ivana (31) je původem ze Slovenska, kuchyni ale bude podávat mezinárodní.

S manželem Jiřím má syna Jakuba (14 měsíců). Společně tvoří živou a dynamickou rodinu, která je neustále v pohybu. Do pořadu ji přihlásila její kamarádka, která si o ní myslí, že umí dobře vařit. Pokud by vyhrála, tak by si pořídila kuchyňského robota, po kterém touží. Ráda by pak koupila něco manželovi a synovi a za zbytek by jeli na dovolenou. Jako zábavu si připraví ukázku výroby sushi – každý si to může vyzkoušet. Jídla pro menu si vybrala proto, že jsou velmi chutná. Koho bude její večer bavit? Sledujte velice zajímavé setkání už ve středu. O hostech zjistíte víc, než jste si mysleli.

Čtvrtek: Řidič autobusu Roman (35) vaří rád a často.

Nemá přítelkyni ani děti. Do pořadu se přihlásil sám, aby si vyzkoušel, jaké to je. Svou účast bere jako výzvu. Pokud by vyhrál, tak by si splnil sen a jel by na cestu do Ameriky. Jako zábavu si pro své hosty připraví promítání fotografií z cest a bude jim k tomu říkat, co kde zažil. Proč si vybral své menu, neví. Sledujte už ve čtvrtek, co se bude dít nad plnými talíři. Co se o hostiteli dozvíme a kdo mu bude závidět jeho sbírku?

Pátek: Sestřička na mateřské dovolené Lenka (28) plánuje stát se porodní asistentkou.

Přihlásila se sama, protože je už dlouho na mateřské a měla potřebu udělat něco bláznivého. Má ráda společnost a ráda hostí návštěvy, tak si chtěla vyzkoušet i účast v tomto pořadu. Lenka nepředpokládá, že by vyhrála, ale pokud by se to stalo, tak by peníze investovala do domu a dětem by je dala na spoření. Jako zábavu si pro své hosty připraví zdobení skleněné placatice barvami na sklo – hosté si to odnesou domů jako dárek. Menu jí pomohl vybrat její manžel a jsou to jídla, která mají rádi. Budou ale také vítězná? Jak to vše dopadne, uvidíte už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.