Vegetariánka v Prostřeno! naservíruje kachnu

Nejmladší hostitelka, servírka Míša (20), má růžové vlasy a maso skoro nejí. Jak to, že podává kachní prsa?

REPRÍZA Za Míšou se podíváme opět do Jihlavy, do bytu, kde žije se svým přítelem a psem. Normálně prý vládne v kuchyni její přítel, který vaří moc rád. Poslední menu s masem všechny překvapí, ale spíš příjemně. Pavel čekal něco podobného, protože Míša by prý jinak neměla šanci na vítězství, o které usiluje. Tiramisu, na které se hodně těší Petra, bude jiné než v pondělí: ve skleničkách, bez banánu, zato s lesním ovocem. Míša, na které leží celé finále, ale která normálně působí spíš jako pohodářka, vypadá při přípitku dost nervózně, ale odhodlaně.

Míša mluví o svém tunelu v uchu:

Petra, která na ty zdravé věci zase až tak moc není, si tatarák z červené řepy nedá. Komu bude předkrm z předvařené řepy chutnat? Jako tatarák to sice vypadá, ale ani pány to moc nezaujme. Jen Martina první chod pochválí. A jaká bude žampionová polévka? Chuťově je prý výborná, jen mohla být o něco hustší. Hlavní chod vypadá lákavě, kachní prsa s dobrou švestkovou omáčkou a šťouchačkami s cibulkou se jen rozpadají, ale protože je hostitelka pekla snad pět hodin, jsou velmi vysušená. Ochutná Míša svůj hlavní chod? I ona uzná, že to s dobou pečení přehnala, je ale spokojená se svou švestkovou omáčkou, ze které měla strach.

Míšu baví tetování, sama je docela potetovaná, to bude také součástí zábavy, asi nejlepší z celého týdne. Tetování na ovoce předchází poslední sladké tečce, dokonce dojde i na slaný úkol týdne se špenátem a balkánským sýrem!

Podívejte se, jak hosté tetují banán:

A jak celý týden na Vysočině nakonec dopadne? Kdo vyhraje? Žena, nebo muž? Zvítězí dobré jídlo, nebo taktika?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.05.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.