Seriály a filmy

15. června 2017 19:00

Prostřeno! Veronice u vaření kibicuje její manžel! Jak to s ním za zády zvládne?

Pomocník v kuchyni - Prostřeno!

Nastávající maminka Veronika (28) se v kuchyni umí otáčet, jak si ale poradí se svým partnerem, který jí u vaření kibicuje? Vyžene ho z kuchyně?

Už takhle si Veronika ve finále uvědomuje, že pro důchodkyni Věrku a pro ni v jiném stavu je účast v pořadu náročnější než pro ostatní. A ještě ke všemu se jí do kuchyně propašoval její partner, který moc rád jí a za kterým se nedávno přestěhovala z Moravy. Veronika by od něj chtěla i nějakou tu pomoc, ale dočká se? Pomůže jí s přípravou těsta, nebo bude spíš radit a ochutnávat? V mezonetovém dvoupatrovém domě se hostitelka docela naběhá, ale pro její soupeře bude její bydlení pastva pro oči. Veronika je vyučená cukrářka, a přestože tuto profesi nikdy nevykonávala, s čokoládovým fondantem i úkolem týdne by si mohla dobře poradit.

Michaele naservírovali domácího mazlíčka!

Poslední hostitelka je taková rázná a rozhodná, na mnoho věcí má vlastní, občas i odmítavý názor, ale umí se také hlasitě a od srdce zasmát. Hlavně je to ale zručná kuchařka. To předvede už u předkrmu – domácí mandlové paštiky s cumberland (brusinkovou) omáčkou, která je jemnější a povedenější než ta Pavlova. Po vývaru s domácími knedlíčky a nudlemi přijde na stůl „králík naší babičky na šťávě a celerovo-bramborové pyré“, naštěstí králíka všichni jedí a tenhle je šťavnatý a chutný, jak se soupeři shodnou. Poslední večeři oživí bublinová show, kterou ne každý už viděl. Je to esteticky působivé zakončení tohoto příjemného a určitě ne nudného středočeského týdne.

A jak poslední večeře dopadne? Bude se hrát na pravdu, nebo se všechno v klidu vysvětlí? Kdo to celé vyhraje a pozve své kolegy na společný mejdan už bez nervů?

Sledujte od 17.35 na Primě.

Pepř v dezertu Pepř v dezertu

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!