Seriály a filmy

11. srpna 2016 19:00

Aleš složil pro soutěžící píseň! Každému věnoval jednu sloku

Na poslední večeři jsou všichni zvědaví. Vyznavač zdravého životního stylu Aleš hostům naservíruje paleo kuchyni. Ta propaguje návrat k pokrmům a životnímu stylu lovců a sběračů ve starší době kamenné.

Prý je to jediná možnost, jak zůstat štíhlý a zdravý. „Byl jsem takový ten typicky český člověk, měl jsem rád polévky, omáčky, gulášky, ale zjistil jsem, že mi to nedělá dobře.“ Petra ale hodně zajímá, co si takový Aleš bere třeba do práce na svačinu, když odmítá mouku.

Co je to paleo strava?

Aleš se snaží i o harmonický přístup k lidem. Umožní mu to ve finále ostatní? Hostitel překvapí úkolem týdne: „Ode mě, který nejí mouku, dostanou domácí chleba k uzenému bůčku.“ Ten si určitě nedá Abi, kterého Alešova decentní uzavřenost dráždí. Dokonce si myslí, že uzavření lidé jako Aleš nemají v kuchyni co dělat a považuje ho za „časovanou bombu“. U stolu se nikdo s nikým mazlit nebude. Předkrm, byť zajímavý, hosté přijmou vlažně, polévka se zdá Petrovi moc hustá a také vlažná. „Copak nikdo neocení změnu po všech těch vývarech?“ diví se Aleš.

Cibule je stále velké téma!

Co ale diváky určitě zaujme? Zatímco se hosté u stolu dohadují, co jsou to vlastně špakety, Aleš v kuchyni připravuje hlavní chod a má na to moc zajímavý strojek. Abiho zelenina k masu potěší – a není sám, komu nakonec kuře s květákovou omáčkou a cuketovými nudlemi chutná. Ale zlatým hřebem celého večera a opravdovou bombou je originální zábava. Aleš na vlastní text zapěje píseň za doprovodu ukulele – každému ze soupeřů věnuje jednu sloku. A nebojte se, hra na pravdu bude, a nejen v pátek… A komu nakonec potečou nefalšované slzy štěstí? Dívejte se na Prostřeno! z Moravskoslezského kraje, je na co se koukat.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.