Seriály a filmy

22. června 2016 19:00

Apokalypsa v Prostřeno! Všechno je špatně!

REPRÍZA Sympatický Milan je trochu zbrklý, ale jinak dobrý hostitel i kuchař. Na zábavu přivede svého přítele... Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!

Je to zvláštní náhoda. Zatímco včera Erika „růžemi z listového těsta“ svoji večeři končila, Milan tímto estetickým předkrmem čtvrteční hostinu zahájí. To přece není jídlo, které připravujeme každý den! Jeho růže jsou ve slané variantě se salámem a pěkně křupou. Sympatický Milan je dobrý hostitel, ale znervózňuje ho David. Snažil se mu během večeře pomáhat a výsledkem bylo víno vylité po stole. Milan se na Davida naštval, ale vzápětí stejnou chybu zopakuje sám.

Každopádně se snaží, aby se kolegům u něj doma líbilo. Bude jim chutnat frankfurtská polévka? Jaký je vůbec rozdíl mezi frankfurtskou a gulášovou polévkou, zajímá Leonu. Kuřecí roláda ve slaninovém kabátku je plněná ovocem a sýrem, což je docela zvláštní kombinace, ale prý poněkud mdlá. Další roláda a další šťouchané brambory určitě nevadí Davidovi, který jí, až má boule za ušima a na žaludeční kapky zapomněl. Zdá se, že ho vyléčí jen pořádné jídlo. Žemlovku s pudinkem a ořechy – podává Milan netradičně v zapékacích formičkách. Erika se na ni ale po zkušenostech ze školní jídelny ani moc netěší… Milan také spoléhá na zábavu, kvůli které představí svého přítele. Bude míchat koktejly, jenže tuhle příjemnou chvíli předčasně ukončí zamrzlý šejkr, s nímž si tentokrát neporadí ani David, který jako jediný dostane hořícího barevného panáka.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.