Seriály a filmy

11. května 2016 19:00

Dusné ticho u Lukáše! Michale, ty kanče!

Uhlazený středoškolák Lukáš (19) je pro všechny záhadou a překvapí. Bude závist silnější než požitek z jeho vybrané hostiny?

Benjamínek jihomoravského týdne studuje Bezpečnostně právní akademii v Brně. Svobodný Lukáš bydlí s rodiči v domě v Kuřimi. A Lukášovo sídlo se vymyká zatím ze všeho, co jsme v průběhu týdne navštívili. To se neobejde bez komentářů ostatních. I hostitelův bezstarostný a sladký studentský život dokáže některé rozpálit. Tichý a pro všechny zatím docela záhadný Lukáš vaří a prostírá v komfortním prostředí a nepodcenil ani menu a suroviny. Vypadá to, že ho vaření vážně baví. Je Lukáš tím největším taktikem týdne, o němž se často diskutuje? Na co se mohou hosté ve čtvrtek těšit? Na moderní menu s tradičními prvky. Jídlo zahájí tatarák ze pstruha s bagetkou, následuje pórková polévka se slaninou, hovězí na kmíně a pečené bramborové noky. Budou to již třetí noky týdne a druhé bramborové knedlíky. Jak se povede kouzlení s moukou nejmladšímu kuchaři? Mouku obsahují i poslední lívance s borůvkovým přelivem. Ten Lukáš si ale troufá… Dotáhne do konce i úkol týdne? Co ještě plánuje? Protože Lukáš už smí pít alkohol, jako zábava bude ochutnávka rumů a nakonec se zkonzumuje i nevšední ozdoba tabule – humr!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.