Seriály a filmy

11. října 2016 19:00

Eva chce prezentovat slušné Romy na úrovni! Povede se jí to?

Sanitářka Eva (45) příjemně překvapí. Chce prezentovat slušné Romy na úrovni a povede se jí to.

Vdaná sanitářka z Vinohradské nemocnice možná někoho zklamala tím, že nepodává aspoň jedno jídlo z romské kuchyně, ale vsadila na starou dobrou klasiku. A vyplatilo se, hosté si v jejím velkém a krásném bytě opravdu pochutnali, i když ani Eva to neměla v kuchyni, kde jí to jinak jde určitě skvěle od ruky, vůbec lehké. Na nějaké věci zapomněla a musela improvizovat. Naplánovala si sýrovou roládu, vývar z hovězího žebra s domácími nudlemi, kachnu na medu se zelím a knedlíkem a bavorské vdolečky.

Jakub nevidí!

Soupeři se už předem olizovali, to ale netušili, že Eva zapomněla dát do karlovarských knedlíků mouku a došla jí fólie, v níž chtěla přílohu uvařit, takže musela začít znovu a zajít s prosbou za sousedkou. Třetí hostitelka si to neulehčuje, naplánovala si ještě bramborové knedlíky, ty dopadnou na jedničku, bohužel ale zapomněla koupit bílé zelí. Naštěstí má ve spíži ještě sterilované červené zelí ve skle, ale pro pět lidí ho bylo málo, hosté by si zelíčko ke křupavé kachničce klidně přidali. Moc jim chutnají i poslední bavorské vdolečky, které se Evě také povedly. Romská byla nakonec aspoň zábava s kapelou, kdy si při rytmické hudbě zatančila i Hanka…

Hanka je opět nejchytřejší!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.