Seriály a filmy

2. května 2016 19:00

Holky se ztratily! Přijdou vůbec?

Večírek u Lukáše (32) začne netradičně ve třech, slečny přijdou později. Chtěly holky, aby si kluci uvědomili, jak moc jim u stolu chybějí?

Po včerejšku si Adéla myslí, že největším taktikem bude v příjemném kolektivu Lukáš, u kterého se podává úterní večeře. A ta začne poněkud dramaticky. U stolu se totiž sejdou jen pánové, dámy nedorazí. Hosté doufali, že se jedná jen o krátké zdržení, ale ani po přípitku a šmejdění holky nikde. Někde se ztratily? A najdou cestu na Lukášovu večeři? Akurátní hostitel prý přijde raději o půlhodiny dříve než o pět minut později a moc se mu to nehodí, protože hlavní chod potřebuje udělat, až když budou sedět všichni u stolu. Zbloudilá Veronika dorazí jako první a má slzy na krajíčku, jak se omlouvá. Je o něco zodpovědnější než Adéla, jak se domnívá Adam? Kde ta vězí? Obejde se cibulačka také bez ní? Francouzskou polévku hostitel podává v malých kastrůlcích a je to bašta. Když konečně dorazí i Adéla, nepůsobí moc rozrušeně a rychle se zapojí do jídla i do debaty a vyřkne pár odvážných teorií. Hlavní chod je příjemné překvapení. Někdo by ubral krvavého masa, ale jinak je to úspěch, protože kdo zrovna nevyhledává flank steak, tomu zachutnají batáty s žampionovou omáčkou. Večer završí zábava s gumovými medvídky a opět potěší „jahodové překvapení s bublinkami“. I když Lukáš říká, že z něj cukrář určitě nebude, se svým dezertem si vyhrál – a je to pěkná piplačka, protože mu přestala fungovat plnička. Přestože Lukášův večírek zkomplikovaly holky i nářadí, ambiciózní hostitel může být se svým večírkem spokojen.

Dnes jen ve třech?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.