Seriály a filmy

18. října 2016 19:00

Hosté jsou ztraceni v bordelu! Vůbec nevědí, v jaké jsou místnosti!

Žena v domácnosti Lucie (33) je bezprostřední – někdy až příliš, s ničím se moc nepáře. Co na srdci, to na jazyku…

Na to, že je Lucie dvojnásobnou maminkou v domácnosti a vyučenou číšnicí a kuchařkou, neohromí. Podobně je na tom i její domácnost, která také není jako ze žurnálu. Většinu chodů ze svého menu prý připravuje ve středu poprvé – je to její kuchařská premiéra. Co to bude? Sýrová roláda, hráškový krém, který spíš vypadá jako hrachovka, a slaninové vlnky, co měly polévku ozdobit, se Lucii moc nepovedly. Podobné je to i se zeleninou v salátu.

Holky mají z Radka srandu

Lepší je hlavní chod, lakonicky nazvaný „brambor s maskem“, což je ve skutečnosti známý řízek obalený naruby – pro někoho moc mastný, ale třeba pro Betty chutný. To ovšem netvrdí o dezertu a hostitelku poučí, jak má taková čokoládová pěna, kam ovoce nepatří, vypadat. Místy to vypadá, že Lucka má všechno na háku – kromě konverzace. U stolu občas mluví dřív, než myslí, některým hostům připadá, že je dětinská, až drzá. Z Lucky padají nejrůznější soudy a názory, to se týká hlavně Radka, který jí leží v žaludku, přestože je určitě nejlepším strávníkem celého týdne. Lucii štve také Irena, která už včera odvařila a mladší soupeřku moc nešetří. Co ale hostitelce, která miluje vodu, masáže a podobné procedury, zvedne mandle, je hlavně chladný přístup k její zábavě. Připravila si pro soupeře „rybičkovou pedikúru“, ale někdo se mezi rybičky stydí ponořit nohy, někomu to připadá nehygienické až nechutné, takže si této nevšední procedury užije pouze Radek.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.