Seriály a filmy

31. října 2016 19:00

Hra na pravdu! Už máš chlapa? Už jsi něco ukradl? ...

Gay Roman (44) sice vaří s vášní, ale ne dokonale, navíc vsadí na dost podivnou zábavu. Hra na pravdu vypukne už v úterý?

Roman umí vařit, i když ve výsledku jeho jídlu malinko něco chybí, největší mezery má asi v servírování pokrmů. Jídlo je spíš takové obyčejné, co je ale výjimečné, že spoustu věcí si hostitel vypěstuje sám na svém malém žižkovském balkoně. Byt má malý, jak se tam všichni kluci vejdou? Úterní večeři zahájí bezmasý těstovinový salátek, kde je jen zelenina, spojený jen zakysanou smetanou bez majonézy. Výraznou chuť má jídlu dodat niva.

Jedli byste samotné kuřecí kůžičky?

Bez masa je i letní farmářská polévka s nočky, což je pro někoho nejslabší chod. Kuře v hořčicové omáčce rozpoutá malou lingvistickou debatu, ale jídlo je překvapivě dobré, jen rýže se bohužel nepovedla, mohla se dělat ještě o chvíli déle. Místo zábavy bude podivná „hra na pravdu“, jelikož hostitel se chce prý dozvědět o svých soupeřích co nejvíce. Rozváže pánům jazyk „opilý štrúdl“? Zda mu ale někdo odpoví například na to, zda v životě někdy fetoval a na podobně choulostivé dotazy, je ve hvězdách. Budou se kluci cítit u Romana komfortně?

Hořčičná nebo Hořčicová omáčka?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.