Hroch a Michal do sebe v Prostřeno! pořádně šijou!

I když se bude hostitel Atilla snažit hosty uchvátit svojí maďarskou kuchyní, všichni se budou zaměřovat spíš na otevřený střet dvou výrazných osobností, Michala a Hrocha. Atmosféra začíná houstnout... Dívejte se ve středu od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

I když byl hunský král Attila velký bojovník, jeho jmenovec se jeví jako největší kliďas týdne. Attila asi nejvíce bojuje s cukrem a připraví večírek v maďarském duchu včetně Rubikovy kostky, který bude bez sacharidů a štiplavý nejen díky paprice, ale i kvůli rozhádané atmosféře.

Úkol týdne téměř splývá s hlavním chodem – perkeltem. Jaký je rozdíl mezi gulášem a perkeltem? Ví to hostitel, původem Slovák s maďarskými kořeny? Nebo je v maďarské kuchyni zběhlejší Hroch? A co ten chlup v jeho jídle? Je z Petrovy bradky, nebo z divočáka?

Jak je to tedy s maďarským jídlem?

Petr si totiž myslí, že spíš než perkelt podává Attila tokáň. To ale rozzuří už tak naštvaného Michala, který nazve Petra idiotem a přirovná ho k Hitlerovi!

Podívejte se, jak se do sebe ti dva pustí:

A hádky budou pokračovat:

S kritikou se přidá i Jiří, který má už toho poučování a kritizování u stolu také dost. Navíc mu u Attily chutná i rybí polévka halászlé, a to už je co říct! Ryby totiž s Lucií normálně oba nemusí…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.