Jak nemají vypadat bramborové noky, to uvidíte v Prostřeno!

Úterní hostitelka Veronika je živel. I když se jí v kuchyni moc nedaří, smích jí nemizí z tváře. Jak nakonec večer u ní dopadne, to uvidíte na Primě od 18 hodin!

Veronika číslo dvě skromností ani malým sebevědomím netrpí. Avizuje, že neumí péct ani vařit, ale chce se předvést. „Většina žen říká, že kuchyň je jejich království, tak moje království to určitě není a jsem tady nerada,“ přiznává u své linky nezaměstnaná servírka.

Není to ale jen taktika? Prý ani výhra není pro vdanou maminku sedmiletého syna motivací. S nadsázkou říká, že chce být sušická celebrita, a protože jí pusa jede, možná koketuje i s moderováním. Hostitelka je to zemitá: „Mým cílem je, aby se lidi u mě najedli a nepoblili se,“ říká na kameru.

Určitě není dobré Veroniku naštvat a utahovat si z jejího prvního chodu – uzeného jazyka, což je v podstatě koupený polotovar.

Komu jazyk nechutnal?

Asi nakonec něco uvařit umí, v úterý to ale nejsou bramborové noky, které skončí v koši …

Telecí na víně „vytuněné“ tunou cukru nakonec všem chutná a přílohu jistí kupované noky. Donese je kamarádka, co přišla hlavně jako vizážistka, protože Veronika chce být nejen slavná, ale i krásná. Má před sebou ještě pěvecké vystoupení v místní „zakouřence“, kde hosté dostanou dezert a pobaví se při karaoke. Jen na úkol týdne se jaksi zapomene…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.