Jak se peče knedlík? Dozvíte se v Prostřeno!

Prostřeno - Jak se peče knedlík?

Úterní hostitel Marek si připravil sebevědomé menu a ani jemu samotnému sebevědomí nechybí. Chce totiž vyhrát! Dívejte se od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

„Do soutěže jsem šel s takovou taktikou, že jsem chtěl uvařit a u stolu se chovat přátelsky – dobrý to máš –, ale pak jim nastřelit co nejnižší počet bodů, do tří bodů jsem asi tak počítal, nakonec ale budu bodovat asi férově,“ přiznává Marek z Košíř.

Po přátelském pondělí mění názor, protože prý má svědomí a cení si výkonu ostatních. Tak uvidíme, jak dlouho mu to vydrží... Přitom by Marek taktizovat ani nemusel, protože připravil chutnou a nápaditou večeři i atraktivní zábavu.

„Mně se líbí, když někdo něco umí a dokáže to prezentovat,“ obdivuje Markovu barmanskou show Jakub. Přestože byl lehce nervózní, Marek hosty pobaví. Také si skvěle pochutnali: k vepřovým výpečkům jsou netradiční přílohy – pečený knedlík i zelí z červené řepy, což je inspirativní nápad hodný následování.

Polévka v jiném než kapalném skupenství – to byl Markův úkol týdne. Hosté pak naštěstí dostali česnečku i v tradiční podobě, kde by, co se týče česneku, ještě klidně přitlačili na pilu. Vyjde v pátek Markovi jeho taktika?

A jak se ostatním u Marka líbilo?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!