Seriály a filmy

16. května 2016 19:00

Jako děti... malování na obličej, růžové pyré!

Mladá maminka Miroslava (21) chce hodně vyhrát, ale z taktiky podezírá především svoji soupeřku Ilonu.

Mladá hostitelka z Tábora spoléhá na taktiku a moderní odlehčené menu s růžovou přílohou. Mirka je docela kritická, ale sama očekává shovívavost. Když do předkrmu s lilkem, bazalkou a rajčaty zapomene dát sýr a Michal jí to připomene, bere to skoro jako křivdu. Tomáš po včerejšku žertuje, dobrosrdečný Petr si od něj nechá líbit přezdívku „těhotný kovboj“.

Jaká bude Mirčina brokolicová polévka se zastřeným vejcem? Podle Tomáše, který tuhle polévku normálně miluje, je prý hustá jako kaše. Hostitelka připravila domácí limonádu, ne všichni jsou z toho nadšení a těší se, až dostanou něco zábavnějšího. Na hlavní chod se dlouho čeká a žízeň je veliká… Mirka miluje vepřovou panenku a maso je výborné, uvařila k němu ale řepové pyré s bramborami, které je růžové, řídké a podle Ilony připomíná spíš malinový pudink. Jako správná hostitelka se Miroslava snaží u stolu rozhýbat konverzaci a vztahy posunout někam dál, i když reakcemi hostů se cítí dotčená. Ty zase překvapí její dětinská zábava – malování na obličej. Mirka si nesedne s Ilonou a irituje ji také vrstevník Tomáš, který ji blahosklonně oslovuje „děvenko“. Benjamínek týdne si ale věří a rozhodit se nenechá, Mirku povzbudí i úspěch jejího dezertu Sofie, který si muži přidávají a dost ho chválí.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.