Seriály a filmy

22. srpna 2016 19:00

"Kačena" si přinese omáčku z restaurace! Skoro nic nepřipraví sama!

Servírka Kateřina (21) přišla do pořadu s jasnou taktikou, jen aby se nepřepočítala.

Druhá soutěžící Kateřina nemá problém být k soupeřům kritická a otevřeně přiznává, že spoléhá hlavně na nízké bodování. To ostatně předvedla už včera. Katka nás pozve do Chomutova, kde žije a pracuje. U ní doma to ale nebude, Kateřina vaří u kamarádky. A David hned slibuje, že za tohle jí tedy určitě strhne body. Vyzná se Kačenka v kamarádčině bytě? Nebude tápat? Její předkrm i polévka jsou v podobném duchu jako včera. Bude opět bruschetta, jen podstatně odfláknutější.

Bruschetta úplně chyběla! Katka zřejmě neví, co to bruschetta je..

Přestože je Kateřina vyučená servírka a jako servírka se živí, její servis na výbornou bohužel není a hosty potrápí hladem a žízní. Celé je to takové divné, v přesolené polévce jsou rozmočené krutony, jídlo nepůsobí moc esteticky, ani hlavní chod „hora masa“ – panenka a kuře – s opečenými brambory s rozmarýnem a fazolkami nepřesvědčí. David nedostal fazolky, protože je prý nejí, on ale, Katko, nejí fazole a to je rozdíl! Největší chuť dodala jídlu omáčka demi-glacé, tu si ale hostitelka přinesla z práce od kuchaře. To, že připravila svoji večeři s podporou podniku, kde pracuje, je nejčastější výtka. David jídlo ani nedojí a u dezertu s koupenou zmrzlinou má pocit, že vanilkovou zmrzlinu v pistáciích s belgickou čokoládou už někde viděl. Že by u Kateřiny v restauraci? Zachrání to zábava s héliem, u které se ostatní dost nasmějí?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.