Kdo z Prostřeno! bude mít žaludek na to sníst sarančata?

Kdo z Prostřeno! bude mít žaludek na to sníst sarančata?

Třetí večeři podává mladý muž jménem Honza. Ten se do Prostřeno! přihlásil na popud svého otce, respektive na základě jejich hecování a sázky. Honzův otec totiž již před lety vařil, ale nevyhrál, a tak se vsadil se svým synkem, zda ho trumfne, či ne. Honza si věří a pro výhru se chce pořádně snažit. V rámci úkolu týdne pro své hosty připraví hmyzí pochoutku. Sebevědomě tvrdí, že se jedná o typickou brněnskou specialitu, která se v Brně podávala před sto lety.

Jenže jak je připravit? Honzovi poradí otec:

Teď už stačí jen nakoupit:

Pochutnají si hosté na sarančatech na medu?

Výraz Venduly poté, co sundá ubrousek z talíře s připraveným hmyzem, stojí za to rozhodně vidět! Ovšem podobně jako byla přijata sarančata, budou přijaty i další pokrmy – vlažně a s rozpaky.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.