Kristina odstoupila z Prostřeno! Jak to?

Kristina se už od svého pondělního hostitelství jevila poměrně hodně osobitě, nicméně to, že ve středu vůbec nedorazí, vyrazí ostatním soutěžícím dech. Dívejte se od 18 hodin na Primě!

Ve středu se budou dít věci nevídané a neslýchané. U stolu bude odteď sedět jenom čtveřice! To tu ještě nebylo! Proč to Kristina vzdá? Opravdu je v ohrožení života, jak tvrdí? A proč svým kolegům nakonec sekne telefonem? Jak si s tím poradí štáb? Budou se modifikovat pravidla? Zuzka je z toho úplně vedle, a tak zapomene na přípitek, který rozleje až po předkrmu.

Proč tedy Kristina nedorazí?

„Žampionové hlavičky do vaší ručičky“ jsou tak horké, že si Mirek spálí jazyk i patro. Mladá hostitelka také vynechá z hlavního chodu kuřecí maso. Opravdu si myslí, že vegetariáni jedí kuřecí, „a protože tady žádní nejsou, tak si hosté vystačí s krkovičkou“?

Bohužel ta je celá vysušená a taky přesolená, stejně jako příloha – hráškové pyré. Zelený je i pórkový krém, který by si podle Vilmy zasloužil servírování s nějakým nápadem.

Zuzku trochu štve, že Vilma a Soňa kritizují její jídlo:

Nápad přinese až úkol týdne: Zuzana se rozjede a „jablíčka v županu“ vezme doslova a přinese je i ve vlastní podprsence, „aby si ten mladý chlap u stolu taky něco užil“.

Nebude z toho ale spíš v rozpacích?

Zuzčin vlastní dezert má rezervy – na závěrečnou kokosovou tečku se srazí šlehačka. Prostě pech… U stolu je ale přes dramatický vývoj nakonec hodně smíchu.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.