Seriály a filmy

18. července 2016 19:00

Lukáš chce najít skrze pořad partnera!

REPRÍZA Samozřejmě, že úterní hostitel Lukáš přišel do Prostřeno! pokud možno i vyhrát, ale jak sám konstatuje, největší výhra by pro něj byla, kdyby se mu po skončení pořadu podařilo najít nového partnera. Lukáše si omrkněte v úterý od 17.50 na Primě!

Pošťák Lukáš žije s kamarádkou a čtyřmi malými psy v hodně zabydleném bytě. Hostům nevadily ani stísněné prostory a celkem obyčejné menu – Lukáš na nějaká ta „éčka“ prý nehledí.

Mladý amatérský kuchař to dožene svou zábavností a výřečností a třeba se špenátovou polévkou vyloženě zaboduje. Po několika eskapádách Lukáš nepije alkohol a ani maso nemusí. Svůj horský úkol uvaří podle receptu babičky, která bydlela pod Ještědem.

Lukáš je momentálně bez partnera a doufá, že prostřednictvím pořadu třeba zaujme „nějakého pořádného chlapa“.

Čtyři jorkšíři mu v malém bytě nestačí, ještě má křečka Džambulku. Co se stane, až se u stolu objeví hlodavec? Koho to nejvíc "dostane"?

Bude hlavní chod vegetariánský? A s lilkem, jak slibuje menu? Proč milovník videa fušuje štábu do práce? I on rád natáčí, rád se předvádí a Prostřeno! je přece ta správná příležitost.

Podívejte se, jakou si Lukáš připravil zábavu:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.