Seriály a filmy

13. září 2016 19:00

Lukáš se posadil na samotku zvlášť ke stolu, zády k ostatním!

Řezník Radek (24) se chtěl vytáhnout, v kuchyni ale musí hodně improvizovat, chybí mu totiž trouba.

Třetí soutěžící má velké problémy v kuchyni, protože se mu včas nevrátila trouba, kterou půjčil kamarádovi, a tak si musí poradit bez ní. Pro dobrotu na žebrotu. Všichni jsou zvědaví, zda nakonec dorazí uražený Lukáš. Ten sice dorazí, ale už od začátku je jasné, že večer neproběhne normálně. Lukáš se posadí ostentativně na samotku zvlášť ke stolku, což je minimálně k hostiteli neslušné, ale narušuje to i pohodu ostatních.

Radek má vychytávku, jak péct bez trouby.

A Tibor, který už odvařil, a ne moc úspěšně, se začne chovat úplně jinak. Nic mu není po chuti, tolerance je ta tam, snad jen polévka z oháňky a z morku mu chutná, konkurenční paštika to ale určitě není. „Svíčková podle babičky“ je prý téměř nepoživatelná, maso, které se nakonec jen dusilo, protože trouba prostě není, je tvrdé jako kámen. Prý by si měl Radek otevřít zubní pohotovost, Tibora až bolí zuby, utahují si z Radka kolegové. O chuti omáčky se radši nikdo ani nezmíní, knedlíky se také moc nepovedly, prostě katastrofa. Maso by asi potřebovalo tlakový hrnec, ten ale není, Radek vůbec na to, že je řezník, není na sváteční vaření pro tolik lidí vybavený. A určitě by rád vyhrál, ovšem ani atmosféra večeře tomu nenahrává. Lukáš a Tibor se pořád jen špičkují a náladu nikomu nezvedne ani sladká tečka na závěr – nepečené Mišákovy řezy, které měly chutnat a vypadat úplně jinak.A úkol týdne? Ani omylem…

Tvrdé maso moc úspěchu nesklidilo..

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.