Lukáš z  Prostřeno! se konečně zul!

Lukáš se sice tvářil, že se zouvat na návštěvě nebude, něco ho ale přece jen donutilo změnit názor. Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě!

Čtvrteční menu i celý večer je v režii mladého tatínka Aleše. Ostatní ho považují za taktika, a tak k němu dorazí docela nabroušení. Během šmejdění, při kterém Alešova manželka zakázala nahlížet do skříní, pánové objeví mola a bude z toho pozdvižení.

Alešovi se to moc líbit nebude. Hostům se nebude zase líbit dlouhé čekání na hlavní chod. Ale rozpálit gril v téhle zimě není zrovna jednoduchá věc…

Podaří se hlavní chod na grilu vůbec připravit? Anebo hosty zmůže nekonečně dlouhé čekání? Lukáš se dokonce zuje a lehne si. Tak dlouhý to bude večer!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.