Seriály a filmy

12. září 2016 19:00

Mezi Lukášem a Radkem nastane drsná hádka! Dívejte se v úterý

Tibor (30) je velký taktik, který by rád vyhrál za každou cenu. Měl si ale lépe pohlídat troubu.

Tibor si zatím nejvíce rozumí s Lukášem, jehož partner je také Rom, a vypadá to na velké kamarádství. Lukáš si naopak vůbec nesedl s Radkem, kterému to také během večeře vytmaví. Konflikt pořádně pokazí atmosféru u stolu a je po náladě. Tibor se snaží spor urovnat, což se mu nakonec podaří, stejně jako originální zábava s tanečníkem, kterého si pozval. S vařením je to ale slabší. Hostitel je nervózní, i když u vaření mluví z hecu maďarsky, pochází totiž ze Slovenska, místy to drhne.

Tiborovi se hlavní chod "lehce" připálí

Večeře Tiborovi nevyšla podle jeho představ. Dobrá je kuřecí polévka, paštika prý není ideálně dochucená a došly bagetky, na které se musí čekat. Tím se asi stalo, že Tibor zapomněl na krkovičku v troubě, na tu se pánové dost těšili. Karlovarský knedlík a špenát byly sice docela k jídlu, ale připálené maso nebylo (schválně) pod špenátem vidět a také se vypekla veškerá šťáva. Tuhle průhlednou lest ale strávníci brzy odhalí. Lukáš musí během večeře čelit některým Radkovým otázkám, dokonce prohlásí, že k Radkovi zítra na večeři nepřijde. Jak tohle dopadne?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.