Seriály a filmy

27. září 2016 19:00

Michaela se sama nezmohla na nic! K Tomášovi bude ale kritická!

Vyučený číšník a nastávající otec Tomáš (23) miluje různé hry. Vyhraje nejvíce bodů? Snad už to dnes bude jen lepší…

Tomáš z Opavy překvapí ve středu svou snaživostí. Rád by měl večer perfektní, ale okolnosti tomu nepřejí. Děvčata u stolu jsou docela rozjívená a Michaela je už zpět ve formě a překvapí svými kritickými názory. I když se hosté konečně najedí, atmosféra není tak uvolněná jako předchozí večery a pomalu houstne. Míša totiž docela hodě věcí nejí a jednou z nich je hermelín i houby, což je právě kombinace předkrmu v alobalu, který jinak ostatním chutná, jen Dana má připomínky k servírování.

Frankfurtská polévka Danu znepokojila

Frankfurtská polévka neobsahuje frankfurtské párky, což zajímá Danu, která přišla opravdu soutěžit. Od středy až do pátku bude přílohou bramborová kaše. Poprvé je ke krůtím prsům, prošpikovaným mrkví a slaninou, což by bylo dobré jídlo, jen v troubě poněkud vyschlo. Nikoho nepřekvapí, že milovník šipek a bowlingu si vybral házení do terče jako svoji hlavní zábavu, aby ale soupeři viděli, jak těžké to má Žaneta, nejprve se strefují do terče se zavázanými očima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.