Seriály a filmy

12. ledna 2017 19:00

Miky oslaví v Prostřeno! dvacetiny! Bude párty?

Prostřeno! - Honička

REPRÍZA Mikuláš (20) pozve soupeře do dejvické vily se zimní zahradou a terasou a finále bude dvakrát slavnostní. Miky právě slaví dvacetiny a místo úkolu týdne hostům pustí písničku od Red Hot Chili Peppers.

U Mikuláše jeden nikdy neví. Bude poslední večeře jedna velká recese, nebo to bude zážitková gastronomie? Poslední hostitel se pokusí o francouzsko-španělské menu. A těší se na něj hlavně Martin, zčásti i Honza, ten ale předkrmové šneky ještě s Romanem tzv. nedá. Proč si Miky vlastně vybral šneky? „Protože jsem byl zvědavý, jak se na to budou hosté tvářit.“ No všelijak… A španělská polévka je Mikulášova premiéra, dokonce je to vůbec jeho první polévka v životě!

Na předkrm budou šneci!

Včera si to ale prý vyzkoušel s mámou. Mikuláš si plete šalotku s pažitkou, bude to někomu vadit? V bylinkách, které rostou na terase, má tedy úplný hokej. Jak říká, „snídaně mu jdou“, s tím ostatním to bude slabší. Úkol týdne splní vtipně i neplánovaně, protože se mu na jeho kuřata po andalusku vysype omylem hodně velká nálož chilli. A když si čte recept na dezert a přitom „děkuje“ všem svým kamarádům, co ho do pořadu dostali, rozhodne se, že je to taková věda, že „dezert prostě nebude“. Ale zase si poradí… Je to prostě showman. Hlavní chod bude bohužel bez přílohy i bez pečiva a kuře bylo prý ještě poněkud tuhé. Miky si s tím ale hlavu neláme, vždyť má dvacetiny! Prostírat se bude na cibuláku a na terase, velikosti vily bude odpovídat i klukovská zábava – pánové si zahrají na honěnou…

Kolik dal kdo nejméně bodů?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!