Seriály a filmy

3. listopadu 2016 19:00

Miky slaví dvacetiny! Dívejte se v pátek!

Mikuláš (20) pozve soupeře do dejvické vily se zimní zahradou a terasou a finále bude dvakrát slavnostní. Miky právě slaví dvacetiny a místo úkolu týdne hostům pustí písničku od Red Hot Chili Peppers.

U Mikuláše jeden nikdy neví. Bude poslední večeře jedna velká recese, nebo to bude zážitková gastronomie? Poslední hostitel se pokusí o francouzsko-španělské menu. A těší se na něj hlavně Martin, zčásti i Honza, ten ale předkrmové šneky ještě s Romanem tzv. nedáí. Proč si Miky vlastně vybral šneky? „Protože jsem byl zvědavý, jak se na to budou hosté tvářit.“ No všelijak… A španělská polévka je Mikulášova premiéra, dokonce je to vůbec jeho první polévka v životě!

Na předkrm budou šneci!

Včera si to ale prý vyzkoušel s mámou. Mikuláš si plete šalotku s pažitkou, bude to někomu vadit? V bylinkách, které rostou na terase, má tedy úplný hokej. Jak říká, „snídaně mu jdou“, s tím ostatním to bude slabší. Úkol týdne splní vtipně i neplánovaně, protože se mu na jeho kuřata po andalusku vysype omylem hodně velká nálož chilli. A když si čte recept na dezert a při tom „děkuje“ všem svým kamarádům, co ho do pořadu dostali, rozhodne se, že je to taková věda, že „dezert prostě nebude“. Ale zase si poradí… Je to prostě showman. Hlavní chod bude bohužel bez přílohy i bez pečiva a kuře bylo prý ještě poněkud tuhé. Miky si s tím ale hlavu neláme, vždyť má dvacetiny! Prostírat se bude na cibuláku a na terase, velikosti vily bude odpovídat i klukovská zábava – pánové si zahrají na honěnou…

Kolik dal kdo nejméně bodů?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.