Seriály a filmy

28. září 2016 19:00

Míša vůbec neumí rozeznávat zeleninu! Konečně ví, jak vypadá cuketa!

Dana (53) je zkušená a šikovná kuchařka, která z těch mladých a neklidných už prostě chvílemi nemůže.

Předposlední večeři podává dobrá kuchařka Dana, která si myslela, že bude v kuchyni a u stolu vzdorovat silnějším soupeřům. Některé neznalosti konkurence ji prostě zvednou ze židle, stejně jako Žanetin slovník i fakt, že je jí vlastně jedno, co jí, a přišla se do pořadu zviditelnit asi jako Míša. Přesto všechno se Dana prostě soustředí na svůj výkon a odmítá se nechat rozhodit tím, co zaslechne…

Večeře u Dany byla vcelku poklidná

Hostitelka soupeře překvapí dojemným rodinným příběhem, zvládá vařit, obsluhovat, má krásný stůl a usmaží i chutný úkol týdne, krajové bramborové placky. Začne sytým předkrmem v podobě plněné kuřecí rolky, nevšední cuketovou polévkou, na hlavní chod jsou oblíbená hovězí líčka a na závěr vynikající tiramisu. Hosté mohou být spokojení, Dana překvapí zábavou, střelbou z laserové pistole. Ta potěší minimálně Tomáše, který podobné hry miluje.

Míša nejí hovězí, je to taktika?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.