Seriály a filmy

30. června 2016 19:00

Martina Čerňanská

Na večeři přijde princezna! A nastane velké zúčtování!

REPRÍZA Ve finále vaří pro dámy a princeznu Jiřinku Bajaja, nasytí tatarskou princeznu alespoň poslední večeře? Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

Michal Bajaja z Hýskova by chtěl určitě vyhrát a udělá pro to hodně, je na své „princezny“ připravený a chce jim udělat pomyšlení. Dámy jsou zvědavé, co si pro ně princ Bajaja připraví za překvápko a zda se u něj budou cítit jako v pohádce. Jiřina se převleče za princeznu a dorazí v šatech a s korunkou, proto ji trochu zklame, že nadšený ochotník Michal nepokračoval v této hře se stejným nasazením. Bajaja se ale soustředil na vaření. Večeře začne lehkým zeleninovým salátem a pokračuje dračím vývarem, což je prostě jen povedená polévka a vývar do třetice. Zajímavý je nevšední jablečný moučník i hlavní chod, kde Michal použil vepřovou panenku na základ jídla podobného „číně“, což dámy překvapilo, těšily se spíš na klasickou panenku.

A aby se Dania najedla aspoň v pátek, dostane místo vepřového kuře. S tím ovšem nesouhlasí Jiřina, která to dá patřičně najevo, a pravděpodobně se to projeví i na jejím bodování. A proto nebude celý večer jako z pohádky, dojde i na vyříkávání a padne pár nepříjemných pravd, které se nebudou dobře poslouchat Yvetě. Co se koho dotklo a co by se mělo dořešit?

No a především, kdo to nakonec v Praze a Středočeském kraji nakonec vyhraje? Dívejte se na Prostřeno od začátku až do konce!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.