Nejmladší hostitel tohoto týdne to v mikulášském Prostřeno! pěkně rozjede

Lukášek (5,5) je nejmladším hostitelem týdne, ovšem že by mu v jeho věku (nebo kvůli němu) chybělo sebevědomí a odvaha – to v žádném případě! Jana (41) ale zapojí do kuchyňských aktivit i jeho staršího bratra. Dívejte se v úterý od 18 hodin!

Lukášek bude po celý týden elementem, který se svou ještě velmi dětskou bezprostředností postará o nepředstíranou a přirozenou zábavu všech u stolu. A jeho šišlání tomu dodá ještě o úroveň humornější nádech!

Nicméně kromě toho, že je to správný kluk, je už i vydatným pomocníkem v kuchyni – a protože je jedním z jeho nejoblíbenějších jídel řízek, připraví pro své hosty právě tuto tradiční českou pochoutku! Překvapení pak bude skrývat zmrzlina, vykukovat z ní totiž budou marshmallow a další dobroty.

Podívejte se, jak kluci jídlo připravovali:

A zábava? Vybarvování sádrových postaviček se všem zalíbí, určitě byla tato zábava zvolená skvěle! Úterní večer Jany a Lukáška bude určitě stát za to!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.