Seriály a filmy

2. února 2017 19:00

Oldřich konečně odhalí svou pravou tvář!

Budoucí právník a youtuber Oldřich (22) je exhibicionista, veselá kopa, ctitel japonských hracích konzolí i kuchyně.

V pátek vaří Oldřich, představí se nakonec ve své pravé podobě? Přivítá hosty konečně sám za sebe? To zajímá všechny Oldovy soupeře, kteří už odvařili, ale posledního kuchaře, v jehož rodinném domě se odehraje finále, vlastně pořádně ještě ani neznají. A také se trochu strachují, co je v pátek čeká. Olda je hlavně showman a vlastně prý ani moc nepředpokládá, že by jeho japonské menu mělo šanci na výhru v pořadu, kde lidé většinou upřednostňují české vaření.

Chef vaří

Pod obrázkovým písmem a cizími názvy se skrývá vegetariánské menu s předkrmem z tofu se zeleninou, dýňová polévka po japonsku, někteří možná rozluští a znají sushi a nakonec budou sladké vařené kuličky z rýžové mouky. Výstřední hostitel samozřejmě hlavně spoléhá na zábavnou show, kterou jako youtuber předvede se svým mladším bráškou, jenž s ním spolupracuje na jeho videích. Jak se soupeři pomstí prostřednictvím výzvy Oldovi, který je sice občas pobavil, ale spíš jim celý týden zatápěl a také je někdy pěkně a schválně mátl?

A kdo to celé v Brně a okolí vyhraje? Sledujte premiérové Prostřeno! v pátek v 17.35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.