Podívejte se na smrtku, co pomáhá v Prostřeno! Bude roznášet dezerty

Úterní hostitel Ludvík je pořádný showman. Aby taky ne, když se živí jako DJ. Ale že si na pomoc pozve samotnou smrtku, to asi nečekal nikdo. Podívejte se už teď na bonusová videa a hezky na šestou šup šup k televizím a zapnout na Primě Prostřeno!

Luděk je showman, a to skvělý! Že umí ale kromě vtípků a předvádění se (které je mu vlastní, a protože je DJ, bylo by divné, kdyby byl nějaký tichošlápek) také vařit, vám předvede hned v úterý.

Jako předkrm bude podávat uzeného lososa s medovo-hořčičnou zálivkou, reakce budou rozpačité, zejména ale bude vadit kopr, který nejí hned Monika a Ivana. K minestrone bude mít každý něco, ale tato tradiční italská zeleninová polévka má mnoho podob – jde jen o to strefit se do chuti svým hostům. Podle Lucie by měla být část zeleniny rozmixovaná, podle Ivany nikoli. Kdo má pravdu?

Úkol týdne podá hostům smrtka, která se postará o zábavu – na Ludvův hudební mix se divoce roztančí a hosté budou křičet nadšením i leknutím zároveň! A téma večera? Dozvíme se od Moniky, že nezná jméno svého přítele. Prý jí ho jednou říkal, ale ona jméno zapomněla a styděla se znovu zeptat – a tak se k tomu přizná před televizními kamerami. Nebylo by bývalo lepší se zeptat přímo jeho?

Podívejte se, jak reagovali soutěžící na smrťáka:

A ještě se mrkněte na jeden "povedený" Ludvův trik:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.