Seriály a filmy

24. října 2016 19:00

Pomůže Radimovi zkušenost z Londýna? Bude mít světácké menu?

Radim (25) je sympaťák se zkušenostmi z Londýna, kde pracoval šest let v hotelu, a spoléhá na moderní menu.

Radim je velká konkurence. Hosty pozve do komfortního bungalovu, a přestože soupeřům dobře uvaří, stará se o ně a nic nenechá náhodě, nálada u něj doma je méně vřelá než včera u Marie. Jde hlavně o hašteření mezi oběma staršími ženami, které si moc do oka nepadly. Jinak si ale ženy nemají na co stěžovat – snad s výjimkou polévky z pečené řepy, která je pro Mariu „zajímavá“, ale Jarmila rovnou řekne, že se podobných jídel najedla do sytosti kdysi v mládí, tehdy spíš z nutnosti, a dnes už je nevyhledává.

Maria nechtěla být zlá, tak řekla o polévce, že je zajímavá.
Zato předkrm, což je křupavé kachní prsíčko se salátem a švestkovou omáčkou, i hlavní chod – steak se šťouchanými bramborami, pečenou zeleninou a pepřovou omáčkou – jsou dobroty. Steak z pravé svíčkové se hostiteli povedl, soupeřkám ho propekl podle jejich přání, není žádný důvod ke stížnostem. Slavnostní večeři korunoval „sladký sen s vanilkovou omáčkou“. A s jídlem tematicky souvisí i Radimova zábava, mladý hostitel nezapomněl ani na úkol týdne, který Maria třeba včera vůbec nezvládla…

Všichni si mysleli, že je kupovaný. Hostitelka tvrdí, že je domácí!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.