Pořádně si prohlédněte Vlastu v Prostřeno! Ve čtvrtek už ji totiž neuvidíte. Co se stane?

Že by středeční hostitelka Michaela uvařila tak, že se z toho Vlastě udělá špatně natolik, že skončí v nemocnici? Nebo je to jen hloupá náhoda? Sledujte dále Prostřeno! a dozvíte se to.

Lékařka Míša, která je původem ze Slovenska, představí úkol týdne tak, jak byl zamýšlen – připraví pro hosty slovenský šmirkas, tj. pomazánku z brynzy. A i když bude mít obavu, jak hostům zachutná, protože brynza má svou specifickou chuť, bude mít převážně pozitivní ohlasy.

Také Míšino menu bude jedním z těch méně kritizovaných, i když například podle Silvie nedaly některé chody příliš práce… Největší kritiku sklidí za sýrovou omáčku z taveného sýra a například Lukáš označí celý hlavní chod za propadák.

Podívejte se, jak Míša připravovala polévku s drožďovými knedlíčky:

A proč ostatním moc nechutnala:

Michaela se ale představí jako vyrovnaná a milá hostitelka, atmosféra večera bude příjemná – a v rámci zábavy naučí mladá lékařka své hosty resuscitaci. Na přetřes dojde také téma taktizování v pořadu, ale přiznají se všichni k tomu, jakou strategii na cestě za výhrou zvolili?

Pobavit se můžete i nad tím, jaký má Lukáš názor na vztahy:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.