Seriály a filmy

30. května 2016 19:00

Přišel si Martin do pořadu nabalit holku, jak si myslí Katarína ?

Úterý: Po nejstarší hostitelce vaří nejmladší studentka Laura (17). Nejvděčnější strávnice ještě nesmí alkohol a čeká se na Martina!

Lauře bude brzy osmnáct a už se trhla od rodiny a bydlí s kamarádkami, alkohol ale ještě konzumovat nesmí. Včera bylo „kuřátko“ trochu terčem dobrosrdečné legrace, předvede Laura kolegům, že mládí se nemá za co stydět a dokáže být v kuchyni i u stolu rovnocenným soupeřem? V dělbě práce ve smíchovském studentském bytě má Laura na starosti vaření, takže nějaké kuchařské zkušenosti má. Úkol týdne má už ve svém menu, které charakterizuje jako „mišmaš“ a většina receptů je od maminky. Nenucená Laura dovolí soupeřkám, aby jí pomohly s dokončením předkrmu. Není kam spěchat, Martin totiž mešká… Druhým předkrmem, který dopadne lépe, je roláda z krkovice – v obou jídlech je hafo bylinek.

Martin stále chybí, kdo otevře nealkoholický sekt? „Doufám, že se jen někde zapomněl a nelekl se nás včera,“ směje se Simona. I když jsou u stolu tři servírky, špunt vyletí sám, takže zábava začne hned u přípitku. A aby se rozproudila ještě více, hostitelka rozlévá i opravdické víno. Uspokojí dámy Martinovy výmluvy? A jaké překvapení na něj čeká v jednom z pokojů? Odčiní svůj pozdní příchod hrou na kytaru? Na hlavní chod jsou boloňské špagety, Blance víc chutnají ty její domácí s kečupem a sýrem, pro Martina jsou nedochucené a jako ze školní jídelny, Katarína se už těší, jak si o víkendu uvaří vlastní boloňské ragú. Co ještě uvidíme a uslyšíme? Kdy chlapi dostávají rozum? Přišel si Martin do pořadu nabalit holku, jak si myslí Katarína? Jak půjde po hudební a pěvecké vložce našim soutěžícím kreslení? A jak dopadne francouzský dezert z lístkového těsta? Je dobrý, má ale jednu kaňku na kráse: hostitelka bohužel zapomněla na mléko do kávy…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.