Prostřeno! bude žhavé. Dostane se na Kamasútru i chemické pokusy

Úterní hostitelka Kateřina se nezdá. Nejen, že u ní při "šmejdění" v ložnici ostatní najdou bibli milenců Kamasútru, ale ještě pro ně připraví neotřelou zábavu plnou (třaskavých) chemických pokusů. Nezapomeňte se dívat v úterý od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Katka (20) je sice nejmladší, ale zkušená. A nejen v kuchyni… V jejím svěže zeleném, vypulírovaném studentském pokojíku, kde žije s přítelem, má pro inspiraci Kámasútru. Ale jen těžko si lze představit, že zde mají dost prostoru pro téměř artistické, klasickou literaturou doporučované polohy.

Jak se na Kamasútru tvářily ostatní dámy?

V kuchyni je zato místa dost a Katce to jde od ruky jedna radost, i když něco občas překoření. Sílu českého česneku nelze podceňovat a ve smetanovém dipu je ho tolik, až přebije chuť brambor, maso je však vynikající. Hráškový krém je sladký, vyrovná to zakysaná smetana? K předkrmovému salátu a grilovaným sýrům nepodává hostitelka pečivo a Věra si o něj musí říct. Chemické pokusy s potravinami jsou hlavní součástí zábavy, to tu ještě nebylo! Proč si ale u stolu nezavzpomínat na hodinu chemie, když zábavu pořádá studentka pardubické chemicko-technologické fakulty? A jak se Katka vyrovná s úkolem týdne? Bude to stačit na vítězství?

Bavila chemie i ostatní soutěžící?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.