Seriály a filmy

4. dubna 2016 19:00

Martina Čerňanská

Prudič týdne nerozezná kapustu od lilku

Řezník Radek si splete růžičkovou kapustu s lilkem a vymyslí na „ty harpyje“ svéráznou taktiku. Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

Taktik Radek z Ústí nad Labem už o sobě dával docela vědět, jaký bude jeho večírek v Ústí nad Labem? Druhý hostitel a jediný muž týdne je řezník a podle toho vypadá i jeho hodně masité menu. Na předkrm je domácí játrová paštika, která ale uvnitř zůstala podezřele růžová. Je vůbec dopečená? Hostitel vysvětluje, proč to tak je, přesvědčí o tom ale soupeřky? Je jasné, že Radek špatně snáší kritiku, zatím se ale ovládá, nechce přijít o cenné body – a určitě to ženám vrátí. I Radkova hovězí polévka donesená v terině se dočká kritiky, je prý moc sladká. Od přemíry mrkve? Nebo po růžičkové kapustičce, kterou má Radek prý moc rád? Legrační je, že si svoji oblíbenou zeleninu splete s lilkem a ještě se o tom hádá.

Dámy se ale v sortimentu zeleniny vyznají určitě lépe než řezník. Hlavní chod, bůčková roláda se šťouchaným bramborem, vypadá lákavě a je to porce jako pro dřevorubce, maso však zůstalo poněkud tuhé. Závěrečná „jablečná báseň“ zase až taková báseň není, to už jsou možná lepší palačinky, které Radek upeče místo obávaného crme brlée, jehož název ani nepřečte a nahradí ho radši vlastním nápadem. Včerejší hostitelka Petra nejí skoro nic ani u Radka a spíš mlčí, zato Andrea mluví a mluví, což se Radkovi taky nelíbí. Jaká bude po dnešku jeho strategie? „Doufám, že ve zbylých třech dnech holky rozhádám,“ plánuje. Podaří se mu to?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.