Seriály a filmy

24. ledna 2017 19:00

Radka má opravdu zvláštní úchylku, pod botami dokonce i spí!

Vedoucí sociální služby a lektorka Radka (35) pozve své hosty do Kladna, posadí je k hrnčířskému kruhu a uvaří jim zdravou večeři.

Radka je zkušená hostitelka. Nebojí se ani tance, zpěvu, je spontánní a žádnou zábavu nezkazí. Miluje bylinky, které si také hojně pěstuje. Včera překvapila svými nebesy nad postelí Tereza, dnes zase překvapí svou ložnicí Radka. Doma má velkou sbírku bot a má je vystavené dokonce v ložnici v čele postele! Hostům to během šmejdění samozřejmě nemůže uniknout.

Jirka se pokecal

I Radka připraví jedno opáčko – hlavní chod bude skoro stejný, jako měl v pondělí Jirka. Módní líčka jsou opět na scéně. A bude se konat velké porovnávání. Jaká líčka budou lepší? Jirkova, nebo Radky? Vlastíkovi to je jedno, každopádně to rozsoudit nemůže, protože líčka, byť sebelepší, jíst nebude. Je mu to proti srsti z etických i estetických důvodů. Když vidí líčka na talíři, představuje si ty oči, které má „kravička hned nad líčky.“ Další chody jsou ovlivněné tím, že Radka má ráda zeleninu a bylinky. Takže jako první se podává pečená plněná paprika se sýrem, následuje řeřichový krém a Radčinu zdravou hostinu ukončí mrkvový dort. Třetí hostitelka je tvořivý člověk a pro své soupeře má připravenou kreativní zábavu – pozve je do keramické dílny.

Takový záchvat smíchu jste ještě neviděli!

Prostřeno! od pondělí do pátku v 17:35 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.